SEWECOM s.r.o.
Rychlý kontakt
+420 602 503 007

Zakázkové programování

Vývoj aplikací na zakázku.

Potřebujete naprogramovat aplikaci na zakázku nebo jenom napojit eshop na ekonomický systém ?
Umíme obojí.
Máme zkušenosti s XML napojením ekonomického systému POHODA na jakýkoliv eshop. Vytvoříme Vám převodní můstek, který Vaše data z Pohody vloží do Vašeho eshopu tak, aby jste mohli plně využívat data z účetnictví a obsluhu eshopu jste minimalizovali na příjem objednávek.

Naprogramujeme Vám Vaši webovou aplikaci.

Jako příklad nabízíme vlastní servisní systém pro servisní podporu výrobce, který umožňuje online řešení reklamací. Používáme jej již od roku 2010 pro řešení reklamací společnosti Airlive . V součastnosti je již k dispozici verze 3.0, která samozřejmě nabízí plně responzívní design pro práci na mobilních zařízeních.

Airlive support system

Web je rozdělen na 2 části – podporu uživatelů a vlastní reklamační proces.

V rámci podpory uživatelů si zákazník zadá sériové číslo zařízení (není to povinný údaj, lze jej nastavit jako volitelný) a následně popíše svůj problém, se kterým potřebuje poradit. Vytvořený tiket dostává operátor, který jej řeší, zároveň zákazník obdrží potvrzující informaci o zadání problému. Systém poskytuje ucelený přehled  o množství tiketů, jejich průběhu řešení a poskytuje zpětnou vazbu zákazníkům.

Při vlastním zadávání reklamace může zákazník využít všechny informace, které zadával do dotazu a tím šetříme jeho čas a zároveň máme pohromadě veškteré informace o poskytovaných informacích a historii práce s daným problémem. V prvním kroku se testuje, zda je sériové číslo stále v záruce, či nikoliv a podle toho se pak nabízí další řešení.

Komplexní workflow je nastaveno tak, aby nabízelo maximální pohodlí pro zákazníka a zároveň poskytovalo veškteré informace nutné k efektivnímu řešení reklamace.

Podpora pro společnost Canon

canon support nvs

V roce 2015-2016 náš webový support systém v mírné modifikaci používala společnost CANON, pro kterou jsme zajišťovali komplexní podporu IP kamerových systémů a NVS.

Systém lze  plně lokalizovat do jakéhokoliv jazyka. Volba se provádí automaticky dle výchozího nastavení prohlížeče, případně podle volby uživatele. Celkové workflow se vždy nastaví dle požadavků zákazníka.

Více informací o těchto činnostech naleznete na tomto odkazu na našem webu.