Úspěšný eshop na míru, jak prodávat na internetu

Eshop – řešení prodeje na internetu

Zvažujete, zda prodávat na internetu a potřebujete celý nápad zkonzultovat ?
Jste rozhodnuti začít a chcete udělat maximum pro to, abyste byli úspěšní ?
Nechcete opakovat chyby, které udělali ostatní před Vámi ?
My Vám dodáme nejenom technické řešení Vašeho eshopu, ale podělíme se s Vámi o naše dlouholeté zkušenosti v oboru a poradíme Vám jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Eshop totiž není jenom klikátko na webu, ale celá filozofie prodeje a péče o zákazníka.
Samozřejmostí je hosting služby a vše co s vlastním provozem souvisí od samého začátku – rady s výběrem domény, nastavení způsobů komunikace se zákazníkem, datové výměny s účetním systémem tak, aby práce byla co nejjednodušší. A mnoho dalšího.

Můžete využít spousty eshopů, které jsou zcela zdarma, jako např. celosvětově rozšířený OScommerce, případně woocommerce, který funguje jako nádstavba na word press (systém, na kterém běží i tyto stránky). Pak pro Vás můžeme udělat napojení na Váš ekonomický systém a pomoci Vám vše rozběhnout.

www.KULICZKA.cz

Příkladem jednoduchého a levného řešení eshopu je www.kuliczka.cz, kde jsme  řešili modifikaci šablony podle dodaného designu, export xml dat pro vyhledávače heuréka, zboží, centrum a další.

www.kuliczka.cz

 www.VSEPROWIFI.cz

 Řešení www.vseprowifi.cz je komplexní přístup k ekomerci. Zahrnuje programování designu dle grafického návrhu, kompletní exporty dat pro vyhledávače a porovnávače zboží v ČR plus google. Plnohodnotnou komunikaci s ekonomickým systémem Pohoda. To znamená, že informace o zboží máte v Pohodě v jedné agendě skladového hospodářství a celé plnění eshopu je omezeno na 3 kliky myší, které odešlou data na eshop. Odeslání obrázků je stejně snadné. Stahování objednávek do účetnictví je stejně jednoduché, stačí 3 kliky myší a můžete expedovat. Dále je řešen automatický sběr adres a další komunikace se zákazníkem, mailové kampaně a mnoho dalšího.

www.vseprowifi.cz

Eshop nabízí kompletní redakční systém pro další doplňování článků a popisů, které považujete za důležité. Pokročilé funkce administrace, jako základní statistiky a napojení na Google Analytics s následnou pokročilou analýzou jsou samozřejmostí.

Bonusy

  • Jsme lidé, eshop u nás nevzniká automatem po kliknutí myší, ale je to naše práce. Tímpádem bude Váš eshop vždy trochu jiný nežli ostatní (a to vyhledávače ocení).
  • Podnikáme v e-komerci přibližně 15 let. První eshop byl jednoduchý formulář již v době statických html stránek a víme, jak prodávat na internetu.
  • Provedeme Vás úskalím prodeje na internetu od A do Z.
  • Pokud to bude potřeba, pomůžeme Vám s Všeobecnými obchodními podmínkami a legislativními požadavky.
  • Pomůžeme Vám nastavit proces prodeje tak, aby byl maximálně efektivní.
  • Doporučíme Vám v případě potřeby vhodné marketingové kampaně, případně Vám pomůžeme posoudit vhodnost daného řešení.

Translate »