SEWECOM s.r.o.
Rychlý kontakt
+420 602 503 007

CNC obrábění

Provádíme přesné CNC obrábění dle požadavků zákazníků.

Nabízíme přesné CNC obrábění, 5-ti osé soustružení a kvalitní měření dle požadavků zákazníků. Samozřejmostí je vysoká kvalita práce a dodržení termínů. Používáme 5ti osé obráběcí CNC soustruhy a pro kontrolu kvality máme mimo běžné měřící vybavení i precizní 3D konturograf. Přestože se specializujeme na malosériovou výrobu, díky podavačům materiálu zvládneme i větší série. Díky jednoduché organizační strukuře jsme schopni nabídnout optimální cenu, zkuste, zda jsme lepší nežli Váš stávající dodavatel. Kontakty naleznete zde. ISO je samozřejmostí.

HAAS ST-20Y a ST-10Y – 5ti osá obráběcí centra

Vaši zakázku zrealizujeme rychle a kvalitně na pětiosých obráběcích centrech HAAS model ST-20Y, nebo jeho menším bratříčkovi ST-10Y. Stroje umožňují výkonné obrábění i v osách C a Y. Všechny nástroje v revolverové hlavě jsou poháněny. Průchod vřetenem je 50mm (44mm u ST-10Y). Stroj je vybaven podavačem tyčového materiálu o maximální délce 3000mm. Optimální zakázka pro tento stroj je 2 – 50000ks v zakázce.

cnc obrábění Haas ST-20Y

5ti osý cnc obráběcí soustruh HAAS

Tímto strojem jsme pro Vás schopni obrábět díly až o průměru 236mm a délky 533mm. Posuv v ose Y je až 50mm.

lathe turning
Jsme schopni obrábět veškteré dostupné materiály. Máme dlouholeté zkušenosti s opracováním nerezi.

HAAS SL-10 – naše 2 kousky se těší na Vaši výrobu

Pro dvouosé obrábění menších dílů máme pro Vás připraveny 2 soustruhy HAAS SL-10 s průchodem vřetene 1,75palce. Jsou malé ale velmi hbité a kusy z nich padají rychlostí blesku.

HAAS SL-10

POLYGIM CLS-32 – 5ti osý dlouhotočný automat.

Dvouvřetenové taktéž 5ti osé obráběcí centrum má maximální průchod vřetenem 25mm a díky bohaté výbavě umožňuje obrábět v 5ti osách a zároveň na dvou vřetenech. Stroj je také vybaven podavačem tyčového materiálu pro tyče max. délky 3000mm. Maximální délka obráběného kusu je 3000mm. Optimální zakázka pro tento stroj je 2000 – 50000ks v zakázce.

cnc obrábění  dlouhotočný soustruh polygim
dvouvřetenový dlouhotočný soustruh POLYGIM

Měřící technika

Víme, že dobré měření je základem každé práce. Mimo běžné měřící techniky (posuvná měřidla, kalibry, mikrometry a podobné) máme k dispozici vlastní konturograf firmy T&S pro vyhodnocování profilu obrobku. Tam kde je výhodnější bezdotykové měření používáme optické měření přístrojem Visual 250. Oba přístroje se vzájemně výborně doplňují a umožňují provádět měření optimálním způsobem pro výrobek. V daném měřícím rozsahu umožňují přesné měření rovinných tvarů, oblouků, úhlů a odchylek.

cnc obrábění  konturograf
konturograf CV-120

Máme také hroty, které pokryjí širokou škálu měření obrobků dle požadavků zákazníka. K dispozici jsou jak hroty pro měření v malých průměrech v dírách (viz foto níže), tak hrot k povrchovému snímání s rozsahem až 30mm. Kvalitní vyhodnocovací software umožňuje jednotlivá měření napojit a tím výrazně prodloužit délku efektivního měření. cnc obrábění  konturograf - detail
Detail měření na konturografu.

Přesné optické měření

Dále máme k dispozici optický mikroskop a profilprojektor pro jednoduchou dílenskou kontrolu profilů obráběných součástí a pro vyhodnocování drsnosti.

Hledáte dodavatele, který umí  přesné CNC obrábění, 5-ti osé soustružení a kvalitní měření?

Zaujala Vás naše nabídka ? Kontakty naleznete zde.