CNC obrábění

Přesné CNC obrábění

Provádíme přesné CNC obrábění dle požadavků zákazníků.
Nabízíme přesné CNC obrábění, 5-ti osé soustružení a kvalitní měření dle požadavků zákazníků. Samozřejmostí je vysoká kvalita práce a dodržení termínů. Používáme 5ti osé obráběcí CNC soustruhy a pro kontrolu kvality máme mimo běžné měřící vybavení i precizní 3D konturograf. Přestože se specializujeme na malosériovou výrobu, díky podavačům materiálu zvládneme i větší série. Díky jednoduché organizační strukuře jsme schopni nabídnout optimální cenu, zkuste, zda jsme lepší nežli Váš stávající dodavatel. Kontakty naleznete zde. ISO je samozřejmostí.

HAAS ST-20Y a ST-10Y – 5ti osá obráběcí centra

Vaši zakázku zrealizujeme rychle a kvalitně na pětiosých obráběcích centrech HAAS model ST-20Y, nebo jeho menším bratříčkovi ST-10Y. Stroje umožňují výkonné obrábění i v osách C a Y. Všechny nástroje v revolverové hlavě jsou poháněny. Průchod vřetenem je 50mm (44mm u ST-10Y). Stroj je vybaven podavačem tyčového materiálu o maximální délce 3000mm. Optimální zakázka pro tento stroj je 2 – 50000ks v zakázce.cnc obrábění Haas ST-20Y

5ti osý cnc obráběcí soustruh HAAS

Tímto strojem jsme pro Vás schopni obrábět díly až o průměru 236mm a délky 533mm. Posuv v ose Y je až 50mm.

Jsme schopni obrábět veškteré dostupné materiály. Máme dlouholeté zkušenosti s opracováním nerezi.

HAAS SL-10 – naše 2 kousky se těší na Vaši výrobu

Pro dvouosé obrábění menších dílů máme pro Vás připraveny 2 soustruhy HAAS SL-10 s průchodem vřetene 1,75palce. Jsou malé ale velmi hbité a kusy z nich padají rychlostí blesku.

HAAS SL-10

POLYGIM CLS-32 – 9ti osý dvouvřetenový  dlouhotočný automat.

Dvouvřetenové taktéž 5ti osé obráběcí centrum má maximální průchod vřetenem 25mm a díky bohaté výbavě umožňuje obrábět v 5ti osách a zároveň na dvou vřetenech. Stroj je také vybaven podavačem tyčového materiálu pro tyče max. délky 3000mm. Maximální délka obráběného kusu je 3000mm. Optimální zakázka pro tento stroj je 2000 – 50000ks v zakázce.

Pro oboustranné obrábění máme pro Vás připraveny 2 stroje HAAS TL-15 s protivřetenem a poháněnými nástroji.

Translate »