SEWECOM s.r.o.
Rychlý kontakt
+420 602 503 007

Fóliování a balení zboží, revize elektro

Balení zboží  v Ostravě, foliování teplem smrštitelnou fólií

Potřebujete profesionálně zabalit své produkty? Potřebujete vytvořit z více produktů nabídkový balíček ?

Obal prodává výrobek, to platí stále. Zabalte své výrobky profesionálně u nás.

Jak nejlépe zabalit ?

Obaly se dělí podle použití. Jako základní rozdělení pro hrubou orientaci lze použít kritérium: Má obal chránit zboží i při přepravě, nebo pouze tvoří prodejní design. Pokud potřebujete obal, který bude zboží dostatečně chránit i při přepravě,  používá se pro balení tlustší fólie, která Vám zajistí dokonalou ochranu Vašeho výrobku. Pokud máte na obal nižší nároky a stačí vám hlavně kvalitní prezentace zboží, používá se fólie o menší tloušťce, která je zároveň levnější.

Přepravní obaly

Nabízíme volnou kapacitu balícího stroje REPLAY40, který profesionálně zafoliuje Vaše výrobky tak, aby hezky vypadaly, byly chráněné před poškozením při přepravě nebo prostě vytvořily hezký balíček.

Balení zboží v Ostravě, foliování teplem smrštitelnou fólií

Stroj má komoru o velikosti 24x43x25 cm, takže pojme výrobky o velikosti až 20x38x20cm. Balíme do fólií dle požadavků zákazníků. Pokud má obal sloužit i jako přepravní balení používáme kvalitní pevnou fólii, která Vašim výrobkům poskytne dokonalou ochranu. Balíme i malé série.

Balení zboží v Ostravě, foliování teplem smrštitelnou fólií

Potřebujete znovu zabalit rozbalené zboží ? Umíme to. Teplem smrštitelnou fólií Vám přebalíme Vaše rozbalené zboží.

Ruční balení

Nabízíme Vám možnost ručního balení nebo sáčkování Vašich produktů.

  • Ruční kompletace  dárkových balení a reklamních vkladů
  • Kompletní kompletace reklamních balíčků
  • Vkládání letáků /vzorků, katalogů, reklamních předmětů.
  • Skupinování, neboli průmyslové kompletování zboží

Specializujeme se na malé a střední série.

Revizní zpráva, revize elektrozařízení, revize elektro ?

Co vlastně revizní technik dělá?

Revizní technik zjednodušeně řečeno kontroluje a měří stav Vaší elektroinstalace, zda odpovídá normám, což znamená, že je pro Vás a Vaše blízké bezpečná. U starších objektů, které mají rozvody udělány ještě hliníkovými vodiči  je nezbytně nutné jednou za pár let “obejít” všechny zásuvky a vypínače a podotahovat všechny šroubky, které dráty drží. Hliník je totiž tak trochu prevít a časem tzv. “teče” . To se kompenzuje použitím svorek, které jsou určeny pro hliníkové vodiče. Pokud však byly při montáži použity svorky na měděné vodiče (což je ve staré zástavbě časté), je nutná kontrola.

Dále kontroluje a měří stav hromosvodů. Zda je vše správně propojeno a zda vše funguje jak má. Divili by jste se kolik hromosvodů je z různých “objektivních” důvodů přerušeno. Typicky při výkopových pracech kolem domu se občas stane, že se hromosvod zapomene opět uzemnit.

Potřebujete udělat revizi na objektu nebo jenom opakovanou revizi po stanovené době?

Umíme. Zavolejte nám. Domluvíme si podrobnosti i rozsah zakázky, pak Vás navštíví náš kvalifikovaný a zkušený revizní technik a provede vlastní revizi. V případě nálezu nedostatků Vám doporučíme vhodné řešení a následně jej můžeme i zrealizovat. Opravíte si to sami vlastním elektrikářem? Super. Pak provedeme pouze dohlídku a vystavíme revizní zprávu.
Revize elektro s námi vždy dopadnou dobře.

Koupili jste nemovitost a jenom chcete vědět, že vše je v pořádku a můžete klidně spát ?

Zavolejte. Kvalifikovaný revizní technik přijede, vše zkontroluje stejně pečlivě jako kdyby dělal revizi a sdělí Vám výsledek. Zkontroluje hlavní rozvaděč, přívodní vedení, proměří vlastní rozvody v domě včetně zásuvek a vypínačů  a případně na místě provede drobné opravy. Tato kontrola je velmi důležitá, zejména pokud jsou staré rozvody provedeny v hliníku nebo pokud se nemovitost nějakou dobu nepoužívala.

revizní zpráva, revize elektrozařízení, revize elektro

Víte, že vadná elektroinstalace je jednou z častých  příčinou požárů ?

Pomůžeme Vám ,aby jste mohli v klidu spát.